Realizacja na podstawie szablonów od 3glowy.pl

 

3GłowyProdakszyn

u

ul. bANKOWA 2

78-600 Wałcz

E-mail: biurO@3glowy.com

Tel: +48 608631285

Polub nas na Facebooku

Nasza oferta

 

• strony internetowe

• druk i skład katalogów i książek

• poligrafia i druk

• projektowanie

• materiały cięte laserem

Wizytówka QR Code

O NAS

Kilka słów o nas

 

 

Firma istnieje od 2010 roku, gdy zaczęliśmy jako agencja zajmująca się eventami i organizacją koncertów. Później politycy zmienili przepisy i staliśmy się wydawcą prasy lokalnej. Wciąż się rozwijaliśmy i stworzyliśmy jednocześnie StudioExtra, zajmujące się materiałami reklamowymi, projektowaniem graficznym i wszystkim, co potrzebne do dobrej reklamy. Kolejnym krokiem było rozwinięcie wydawnictwa e-studioextra.pl, gdzie skład i druk książek i albumów, to chleb powszedni. Od 2020 roku rozwinęliśmy ofertę dla firm o strony www i poniżej masz przejrzyste opcje wyceny. Od roku 2021, oferta powiększa się o usługi reklamowe i marketingowe powiązane z VR. 

Każdy przedsiębiorca jest specjalistą z konkretnych dziedzin. Chcemy poznać Twoją specjalizację i w czym jesteś najlepszy.  My uwielbiamy kompleksowo obsługiwać małe i średnie firmy, które nie mają swoich działów marketingu. Dla nich prowadzimy strony www, produkujemy materiały biurowe, reklamowe, pomagamy w targach, przygotowujemy content, robimy grafiki do social media. i co tylko jest związane z reklamą, marketingiem itp. 

Projektowanie graficzne i reklama    70%

Tworzenie Stron                50%

Wydawnictwo                        40%

Kompleksowa Identyfikacja wizualna       90%

Nasze narzędzia w sieci

 

Od lat działamy w sieci, którą łączymy z lokalną rzeczywistością w zakresie reklamy i promocji. Jako zwolennicy globalnych rozwiązań na lokalne rynki prowadzimy portale, które wykorzystujemy jako narzędzie przy promocji firm współpracujących. Nie ograniczamy się tylko do zrobienia materiałów reklamowych, czy strony www, ale podejmujemy próbę promocji crossowej, bardziej skutecznej. Mając pozycję lidera w lokalnych mediach informacyjnych (extrawalcz.pl, jastrowie24.pl) możemy skuteczniej wprowadzić identyfikację i rozpoznawalność firmy z lokalnych rynków, na rynki regionalne i ogólnopolskie. Współpracujemy z innymi lokalnymi portalami informacyjnymi, aby korzystać z najmocniejszych narzędzi promocyjnych w konkretnych miejscach na terenie kraju. Posiadamy także portale tematyczne o zasięgu ogólnopolskim (wybudujemy.com.pl, Motomagazyn.com, Modnymagazyn.pl), gdzie kierujemy promocję konkretnej branży. Dla naszych klientów oferujemy pełną kompleksową usługę zarówno do materiałów reklamowych i poligraficznych z naszego Studia Reklamy Extra. Studio Extra obsługuje także rynek wydawniczy, to tutaj powstają albumy i książki. Tutaj także powstają ekologiczne materiały reklamowe wykonywane za pomocą profesjonalnej maszyny laserowej. To co produkujemy w Studio Extra sprzedajemy częściowo na siostrzanej stronie e-studioextra.pl. Wciąż się rozwijamy i dopasowujemy do najnowocześniejszych form reklamy. Dlatego powstała w naszej "stajni" platforma VrEdu.pl, gdzie zamieszczone są materiały edukacyjne przy wykorzystaniu technologii 3D i Wirtualnej rzeczywistości. Filmy VR dla miast, ośrodków związanych z kulturą, czy edukacją to codzienność. Także świat skutecznej reklamy w przyszłości to filmy VR. Nasze narzędzia firmowe, doświadczenie i możliwości czekają na Ciebie.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

3GłowyProdakszyn

strony www dla firm, projektowanie  i obsługa

www.3glowy.pl

największy lokalny portal informacyjny dla powiatu wałeckiego

ExtraWałcz.pl

Platforma z edukacyjnymi  materiałami VR ww.VrEdu.pl

portal fashion ModnyMagazyn.pl

poradnik marketingowy. MarketingRegionalny.pl

Portal dla branży budowlanej WyBudujeMy.com.pl

portal lokalny informacyjny dla miasta Jastrowie

Jastrowie24.pl

portal motoryzacyjny MotoMagazyn.com

studio reklamy i wydawnictwo Studioextra.pl

OPCJA PODSTAWOWA

OTRZYMUJESZ OD NAS KOMPLET DIY

* domenę 

* hosting

* darmowe adresy mailowe

* nieograniczoną ilość podstron

* strona widoczna na telefonie to standard

* wsparcie techniczne 

* prosty intuicyjny  CMS

* gotowy szablon z podstawowymi danymi firmy, a resztę zdjęć i opisów uzupełniasz sam, w wolnej chwili :-) 

 

CENA 30zł netto/mc

(360zł netto rocznie)

OPCJA STANDARDOWA

OTRZYMUJESZ OD NAS KOMPLET VIP

* domenę 

* hosting

* darmowe adresy mailowe

* nieograniczoną ilość podstron

* strona widoczna na telefonie to standard

* wsparcie techniczne 

* prosty intuicyjny  CMS

* Wszystkie dane, zdjęcia i opisy przygotowane przez Ciebie zostaną wprowadzone przez nas. Przygotujemy regulamin i zrobimy szkolenie. - opłata dodatkowa jednorazowa 700zł netto

 

CENA 30zł netto/mc

(360zł netto rocznie + jednorazowo 700zł netto)

Z KTÓREJ STRONY WOLISZ?